Poszukiwania Mrozy (powiat Miński)

Home/Akcje ratunkowe/Poszukiwania Mrozy (powiat Miński)

Poszukiwania Mrozy (powiat Miński)

W niedzielę 13 sierpnia o 23:08 do naszej jednostki wpłynęła informacja z Komenda Stołeczna Policji o potrzebie wsparcia następnego dnia poszukiwań zaginionej kobiety z miejscowości Mrozy (powiat Miński). Po przyjeździe na miejsce i otrzymaniu wszelkich informacji od prowadzących poszukiwania policjantów, przystąpiliśmy wspólnie z Jednostka Ratownictwa Specjalistycznego s12 oraz Centrum Poszukiwań Osób Zaginionych Komendy Głównej Polska Policja do planowania kolejnych działańposzukiwawczych, wydzielenia sektorów do poszukiwań oraz rozdysponowania sił i środków do działań.

Poszukiwania na miejscu oprócz obu jednostek prowadziło kilka zastępów państwowej i ochotniczej straży pożarnej (w tym Jednostka Ratowniczo Gaśnicza Mińsk Mazowiecki, Sekcja Poszukiwawczo Ratownicza OSP Jabłonna z OSP Jabłonna – Ochotnicza Straż Pożarna JabłonnaOSP JeruzalOsp Grodzisk, OSP Mrozy i inni), policjanci Komendy Stołecznej Policji, Oddziału Prewencji Policji w Warszawie oraz Komisariatu Policji w Mrozach, a także 30 żołnierzy Oddziału Specjalnego Żandarmeria Wojskowaw Mińsku Mazowieckim. W działaniach wykorzystano również policyjny śmigłowiec z kamerą termowizyjną.

W czasie prowadzonych przez kilka godzin działań, w które zaangażowano było ponad 70 osób i przeszukano ponad 360 hektarów terenów zielonych, nie udało się odnaleźć zaginionej osoby.

By | 2018-02-28T00:20:30+00:00 16-08-2017|Akcje ratunkowe|Możliwość komentowania Poszukiwania Mrozy (powiat Miński) została wyłączona