Co możemy dla Ciebie zrobić? Usługi świadczone przez Grupę Ratownictwa PCK Warszawa

Home/Co możemy dla Ciebie zrobić? Usługi świadczone przez Grupę Ratownictwa PCK Warszawa
Co możemy dla Ciebie zrobić? Usługi świadczone przez Grupę Ratownictwa PCK Warszawa 2017-02-11T17:56:01+00:00

Nasz profesjonalizm został doceniony. Grupa Ratownictwa PCK została wpisana do rejestru jednostek współpracujących z systemem Państwowe Ratownictwo Medyczne.

Posiadamy doświadczenie w organizacji zabezpieczeń medycznych imprez, przeprowadzania pokazów ratownictwa oraz stanowisk edukacji pierwszej pomocy.

Podejmowaliśmy zlecenia zabezpieczeń medycznych imprez takich jak:

 • uroczystości Dni Flagi na Pl. Piłsudskiego w Warszawie
 • finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
 • warszawskiej Nocy Muzeów
 • finałów akcji Motoserce
 • biegów Biegnij Warszawo

 

 • Zabezpieczenia medyczne imprez
 • Realizujemy zabezpieczenia medyczne na poziomie pierwszej pomocy i kwalifikowanej pierwszej pomocy różnego rodzaju imprez i uroczystości – od kameralnych szkolnych uroczystości i firmowych imprez integracyjnych, poprzez pikniki organizowane przez władze samorządowe i imprezy sportowe, po duże imprezy, uroczystości państwowe i religijne w których bierze udział do kilkudziesięciu tysięcy uczestników (wraz z partnerami). Organizujemy zarówno stacjonarne punkty medyczne jak i piesze patrole ratownicze.
 • Pokazy ratownictwa i pierwszej pomocy
 • Przeprowadzamy pokazy ratownictwa i pierwszej pomocy z użyciem profesjonalnego sprzętu ratowniczego oraz środków do robienia charakteryzacji.
 • Stanowiska edukacji pierwszej pomocy
 • Na imprezach organizujemy stanowiska treningowe, gdzie wszyscy chętni mogą nauczyć się i przećwiczyć na profesjonalnych fantomach swoje umiejętności z resuscytacji krążeniowo-oddechowej, odświeżyć zdobyte niegdyś wiadomości i uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania z zakresu pierwszej pomocy.

  Skontaktuj się w celu ustalenia zasad współpracy.
  Zadzwoń na numer 886 866 999 lub kliknij obok

  Wyślij email
  Wyślij email

  Nasz profesjonalizm został doceniony. Zostaliśmy wpisani przez Wojewodę mazowieckiego do rejestru jednostek współpracujących z systemem Państwowego Ratownictwa Medycznego. Oznacza to, że możemy zostać wezwani do działań w przypadkach katastrof naturalnych, technicznych oraz szeroko rozumianych sytuacjach kryzysowych.

  Grupa Ratownictwa PCK Warszawa jednostką współpracującą z systemem Państwowego Ratownictwa Medycznego

Regularnie uczestniczymy w różnego rodzaju ćwiczeniach i manewrach organizowanych przez różne jednostki ratunkowe z całego kraju.

Zaufało nam wiele instytucji prywatnych oraz jednostek samorządu terytorialnego.

Chcąc poznać opinię Zleceniodawców o naszej pracy? Zapoznaj się z działem „Referencje„.